REJSTŘÍKOVÁ VEDOUCÍ - REJSTŘÍKOVÝ VEDOUCÍ

Zakladní údaje

zaměstnání REJSTŘÍKOVÁ VEDOUCÍ - REJSTŘÍKOVÝ VEDOUCÍ
pro společnost OBVODNÍ SOUD PRO PRAHU 9, 28. Pluku 1533/29b, Praha 10 - Vršovice, 10083
určeno pro

Popis práce Náplň práce: Odpovědnost za chod soudního oddělení pro konkrétního soudce, Vedení rejstříku a dalších tvz. evidenčních pomůcek v informačním systému soudu. Přepisování textů a zpracovávání písemností podle pokynů v referátu.
Požadavky Požadujeme: státní občanství ČR, dobrá znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost, trestní a morální bezúhonnost, perfektní znalost českého jazyka a psaní na PC, předchozí praxe vítána - není podmínkou. Nabízíme: - příjemné pracovní prostředí - stravenky - 5 týdnů dovolené - 5 dnů indispozičního volna - příspěvky na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření - příspěvky z FKSP na další kulturní a společenské akce - jistotu stálého zaměstnání - možnost dalšího odborného a profesního růstu
přibližná mzda Dle stupnice platových tarifů (nařízení vlády č. 603/2020 Sb., ve znění pozdějších předpisů – platové rozmezí od 18 300,- Kč až 26 830,- Kč + 1 200,- Kč zvláštní příplatek
Kraj Celá ČR
Místo výkonu práce PRAHA 10 - VRŠOVICE
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu DLE DOHODY

Kontaktní informace

kontaktní osoba VENDULA NOVÁKOVÁ
e-mail vnovakova@osoud.pha9.justice.cz
telefon 737 244 179