právník junior

Zakladní údaje

zaměstnání právník junior
pro společnost Accolade, s.r.o.
určeno pro Student

Popis práce Náplň práce: • příprava a revize jednoduchých žádostí, plných mocí, návrhů na rejstříky a katastry, přípisů na soud • dle ambicí a možností postupně příprava složitějších právních dokumentů, zejména z oblasti nemovitostního práva, participace na bankovním financování, zakládání společností, fúzích a akvizicích • podpora právního týmu při interních právních prověrkách, tvorbě vnitřních právních předpisů, GDPR dokumentace, apod. Dále nabízíme: • zázemí rychle rostoucí společnosti působící v atraktivním a konkurenčním odvětví • zajímavou a různorodou práci v přátelském kolektivu • nadstandardní pracovní prostředí, kanceláře v centru Prahy • možnost dalšího vzdělávání – školení z oblasti práva, jazykové kurzy • pravidelné teambuildingové aktivity • firemní notebook a telefon • občerstvení na pracovišti, stravenky • možnost nástupu od února roku 2022
Požadavky Požadujeme: • dokončený 2. ročník právnické fakulty • možnost pracovat alespoň 3 dny v týdnu • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, chuť učit se novým věcem • komunikativní znalost AJ
přibližná mzda 160-200,- Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce
úvazek placená výpomoc
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 1.2.2022

Kontaktní informace

kontaktní osoba Miloš Žůrek
e-mail milos.zurek@accolade.eu
telefon