Právník/právnička Exekutorské komory ČR

Zakladní údaje

zaměstnání Právník/právnička Exekutorské komory ČR
pro společnost Exekutorská komora ČR
určeno pro Absolvent

Popis práce Pracovní náplň: - vyřizování podnětů k výkonu dohledu nad soudními exekutory; - příprava podkladů pro orgány Komory a úzká spolupráce s nimi; - komunikace se státními úřady, soudy, ostatními profesními právnickými komorami, neziskovými organizacemi apod.; - účast na jednáních jako zástupce EK ČR; - zapojení do mezirezortního připomínkového řízení; - poradenská a vzdělávací činnost;
Požadavky Požadujeme: - VŠ právnické vzdělání; - výborné komunikační schopnosti; - výborná znalost českého jazyka slovem i písmem; - profesionální vystupování; - zodpovědnost, spolehlivost, cílevědomost, kreativita i pečlivost; - samostatnost, schopnost nalézat řešení; - ochotu k příležitostným služebním cestám; - orientace v právních předpisech upravujících exekuční řízení (zejména v zákonech č. 120 2001 Sb., exekuční řád, a č. 99 1963 Sb., občanský soudní řád); - vhodné i pro absolventy; Nabízíme: - možnost osobního a odborného růstu; - flexibilní pracovní doba; - možnost částečné práce z domova; - motivující benefity (stravenkový paušál, týden dovolené navíc, příspěvky na kulturní, sportovní aktivity aj.); - přátelské pracovní prostředí v samotném centru města, práce v menším kolektivu; - zázemí jedinečné a stabilní stavovské organizace; - profesní rozvoj (pestrá nabídka odborných školení, odborná knihovna k dispozici); - nástup možný ihned;
přibližná mzda dle dohody
Kraj Brno
Místo výkonu práce Radnická 14 16, 602 00 Brno
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Silvie Kratochvílová
e-mail evidence@ekcr.cz
telefon 210311000