zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (568) Počet poptávajících (10)PRÁVNÍ STUDENT KA 3.-4. ročníku se znalostí AJ (pro tým BANKOVNICTVÍ A FINANCE, KORPORAČNÍ PRÁVO, M&A)

Zakladní údaje

zaměstnání PRÁVNÍ STUDENT KA 3.-4. ročníku se znalostí AJ (pro tým BANKOVNICTVÍ A FINANCE, KORPORAČNÍ PRÁVO, M&A)
pro společnost PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Chcete svou profesní cestu zahájit v prestižní advokátní kanceláři s mezinárodním přesahem, kde si osvojíte mnoho nových dovedností a Vaše zkušenosti tak získají úplně jiný rozměr? Do týmu pod vedením řídícího partnera Radana Kubra hledáme kolegu či kolegyni pro pražskou kancelář na pozici PRÁVNÍ STUDENT/KA. Pokud jste studentem 3.-4. ročníku Právnické fakulty jste náš člověk. Rádi Vás uvedeme do skvělého týmu, který poskytuje právní služby a zastupuje klienty v celé škále sporů. Zastupujeme klienty v oblasti mezinárodních smluv, finančních služeb, korporačních záležitostí, nemovitostí, energetiky, telekomunikací, ale i zastupování klientů v řízeních v oblasti hospodářské soutěže, duševního vlastnictví či pracovního práva.
Požadavky POŽADUJEME - studium právnické fakulty v České republice - znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni - znalost MS Office Outlook, Word, Excel, PowerPoint - schopnost samostatného uvažování a týmové práce - flexibilitu, smysl pro odpovědnost a pro detail - vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu NABÍZÍME - právní praxi 5. min od PFUK - odpovídající platové ohodnocení - perspektivu odborného růstu - zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí - zaměstnanecké benefity - příspěvky na stravování, možnost sportovních aktivit, zajímavé firemní akce anebo možnost zúčastnit se různých školení V případě zájmu o práci u nás, nám prosím vyplňte kontaktní formulář na tomto odkaze: https://www.prkpartners.com/cs/pravni-student-4-rocnik-ma
přibližná mzda od 150 Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Jáchymova 2, Praha 1
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu co nejdříve

Kontaktní informace

kontaktní osoba Andrea Czvengroschová
e-mail PRK_recruitment@prkpartners.com
telefon 221 430 111
fax