Právník - analytik

Zakladní údaje

zaměstnání Právník - analytik
pro společnost Bezpečnostní informační služba
určeno pro Právník s praxí

Popis práce Náplň práce: - zpracování souhrnných podkladů pro rozhodovací činnost ústředního orgánu státní správy (viz např. § 107, § 108 a § 109 zákona č. 412 2005 Sb.), zodpovědnost za jejich úplnost a za jejich věcnou správnost - opatřování dílčích podkladů v součinnosti s ostatními organizačními útvary, jejich následné vyhodnocení - komunikace se spolupracujícími institucemi, vedení jednání a konzultací - tvorba expertních stanovisek, koncepcí, obecně závazných předpisů, vnitřních předpisů a metodických pomůcek v oboru působnosti
Požadavky Ideální uchazeč by měl mít: - VŠ vzdělání v oblasti práva nebo Policejní akademie ČR (přijímáme přihlášky již před ukončením studia) - analytické schopnosti - znalost anglického jazyka na úrovni A2 - pečlivý a zodpovědný přístup k práci - vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu - schopnost pracovat s termíny
přibližná mzda 60.000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 5 - Stodůlky
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 12/2024

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jánská Jitka
e-mail personal@bis.cz
telefon