zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (472) Počet poptávajících (13)advokátní koncipient

Zakladní údaje

zaměstnání advokátní koncipient
pro společnost AB PARTNERS advokátní kancelář s.r.o.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Plzeňsko-pražská advokátní kancelář AB PARTNERS advokátní kancelář s.r.o. hledá do svého plzeňského týmu nového kolegu či kolegyni na pozici advokátního koncipienta či koncipientky.

Jsme mladý, přátelský kolektiv. Disponujeme rozmanitou klientelou z Plzně, Prahy a okolí, čítající jak významné obchodní společnosti, tak i ne podnikající fyzické osoby. Pro naše klienty zajišťujeme komplexní právní služby napříč mnoha právními obory, převážně pak v oblasti práva závazkového, práva obchodních společností, práva pracovního, nemovitostí a sporné agendy. Věnujeme se rovněž právu trestnímu a rodinnému.

Od našeho nového kolegy či kolegyně očekáváme pozitivní a aktivní přístup k práci, zájem o právo, chuť učit se novým věcem, znalosti odpovídající studiu a předchozím zkušenostem, spolehlivost, samostatnost, pečlivost a smysl pro humor.

Nabízíme motivační ohodnocení odpovídající odvedené práci, jakož i pravidelné navyšování odměny dle stoupající úrovně odbornosti a zkušeností.

Právo nás baví, ale rádi trávíme čas i mimo kancelář. Pracovní dobu osazenstva kanceláře proto uzpůsobujeme nejen přáním klientů, ale i našim soukromým zájmům a koníčkům.

Předchozí praxe v advokátní kanceláři vítána, není však podmínkou.

Nástup možný ihned.
Požadavky uživatelská znalost MS Office, znalost AJ NJ
přibližná mzda Dohodou
Kraj Plzeň
Místo výkonu práce Plzeň
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Petr Bílý
e-mail info@abpartners.cz
telefon 777036076
fax