zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (540) Počet poptávajících (11)Právník pro mediální a správní právo

Zakladní údaje

zaměstnání Právník pro mediální a správní právo
pro společnost Rada pro rozhlasové a televizní vysílání
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Úřad Rady pro rozhlasové a televizní vysílání vyhlašuje výběrové řízení na pozici právníka se zaměřením na oblast správního, mediálního a přestupkového práva.

Náplní práce bude zejména vedení správních spisů, zpracování podkladů pro rozhodování Rady, vypracování správních rozhodnutí a usnesení v rámci správního řízení, příprava licenčních řízení, nařízených ústních jednání, dokazování, zastupování Rady před soudem, příprava podkladů a zpracování výstupů pro účely agendy Evropského práva

Nabízíme flexibilní pracovní dobu (s možností přizpůsobení studijnímu rozvrhu), možnost získat zkušenosti v oblasti práva v úřadu státní správy s celostátní působností, příležitost rozvoje v oblasti mediálního práva v mezinárodním kontextu. Zaměstnanci mají prostor pro další vzdělávání a odborný růst, včetně možnosti jazykových kurzů přímo na pracovišti. Nabízíme pracovní poměr s možností přestupu do služebního poměru na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna (sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění. Sídlo Rady se nachází na Praze 2 (Vinohrady) s dobrou dopravní dostupností.
Požadavky Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru Právo, samostatnost, pečlivost, systematičnost, všeobecný rozhled, vynikající písemný projev. Znalost anglického jazyka výhodou.


Tato pozice je vhodná také pro studenty a studentky 4. - 5. ročníku magisterského studia, čerstvé absolventy VŠ či právníky hledající zajímavou pracovní zkušenost. Možnost práce na plný či zkrácený úvazek.
přibližná mzda 12. platová třída (od 22 500 Kč)
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Eva Rasejevová
e-mail rasejevova.e@rrtv.cz
telefon 274 813 830
fax webové stránky: www.rrtv.cz