Právní asistent

Zakladní údaje

zaměstnání Právní asistent
pro společnost Landmark Legal
určeno pro Právník s praxí

Popis práce Naše společnost LANDMARK LEGAL s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblastech generální praxe. Specializujeme se na pracovní právo, správní, obchodní i trestní atd..
Do našeho týmu nyní hledáme spolehlivého a milého kolegu či kolegyni na pozici advokátní koncipient.

Pokud se toho chcete hodně naučit od zkušených advokátů a nebojíte se ani samostatného řešení problémů, pak je tato pozice pro Vás.

Náplň práce:
různorodá praxe v progresivních právních odvětvích zaměření zejména na pracovní právo, ale i další oblasti trest, občan atd.
zpracování žalob a souvisejících úkonů jak v soudních, rozhodčích, tak v exekučních řízeních
smluvní agendy společnosti formulace, kontrola a úprava smluvních dokumentů (odběratelsko-dodavatelské vztahy, pracovní smlouvy)
komunikace s managementem firmy analýzy právního prostředí

Požadujeme:
profesionalitu, pozitivní přístup, zdravou asertivitu
perfektní znalost dotčených zákonů (zejména NOZ, ZP)
zkušenosti s obdobnou pracovní náplní výhodou
nadšení pro věc, zájem se v daném oboru neustále vzdělávat
řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
perspektivu profesního a karierního růstu, dlouhodobá spolupráce
příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
motivující finanční ohodnocení (fixní bonusy)
možnost udělat si koncipienturu, ale není nutností
Multisport kartu (sportovní či relaxační aktivity)
nástup možný ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejte své životopisy spolu s fotografií a motivačním dopisem na e-mail personalistka@landmark.cz. Do předmětu prosím uveďte: "PRÁVNÍ ASISTENT".
Těšíme se na Vaší odpověď a případnou spolupráci.

Více o nás se dozvíte na: www.landmark.cz
Požadavky
přibližná mzda 27000
Kraj Praha
Místo výkonu práce U Háje 26, Praha 4
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Michaela Zoubková
e-mail personalistka@landmark.cz
telefon 246 030 119