Advokátní koncipient koncipientka - Restructuring, Insolvency and Bankruptcy

zaměstnání Advokátní koncipient koncipientka - Restructuring, Insolvency and Bankruptcy
pro společnost Dentons Europe CS LLP
určeno pro Absolvent

Popis práce Pro naši kancelář v Praze hledáme zajímavé a schopné kandidáty tky na pozici advokátního koncipienta advokátní koncipientky, kteří mají zájem se věnovat a dále rozvíjet v oblasti insolvencí.
Na této pozici se stanete součástí přátelského týmu, ve kterém budete mít možnost spolupracovat se seniorními právníky včetně partnerů. Budete mít možnost se zapojit do transakcí od začátku do konce, účastnit se jednání s klienty i protistranou.

Co Vás čeká:
možnost spolupráce napříč celou firmou od právních studentů až po partnery,
práce na různorodých případech, primárně v oblasti insolvencí,
možnost učit se od seniorních právníků včetně partnerů,
Požadavky Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
praxi v oblasti insolvencí, nebo alespoň chuť se v této oblasti jakkoli dál rozvíjet,
výbornou znalost českého a anglického jazyka slovem i písmem,
schopnost argumentace,
schopnost projektového řízení a organizovanost,
kreativitu a schopnost samostatně myslet a hledat a vymýšlet řešení,
pracovní nadšení a zápal pro právnickou práci,
uživatelskou znalost práce na PC (zvláště MS Office),
chuť spolupracovat s různorodými klienty,
schopnost týmové práce a chuť se dále profesně vzdělávat.

Výhodou bude, pokud:
jste již v ruce někdy drželi insolvenční zákon, např. při práci pro insolvenčního správce,
případně máte praxi z bankingu a sporové agendy,
máte základní pochopení ekonomických souvislostí, respektive ekonomické vzdělání a
zároveň praxi v mezinárodní advokátní kanceláři.
přibližná mzda dohodou zajímavé benefity
Kraj Praha
Místo výkonu práce V celinici 1034 6, Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu únor 2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Martina Tintěrová
e-mail martina.tinterova@dentons.com
telefon 236082111