Právník na Odboru právním a organizačním

Zakladní údaje

zaměstnání Právník na Odboru právním a organizačním
pro společnost Statutární město Brno, ÚMČ Brno-střed
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce PRACOVNÍ NÁPLŇ:
Komplexní výkon právních činností týkajících se městské části Brno-střed, zejména:
vyřizování žádostí o informace dle zákona,
vyřizování stížností a podnětů občanů,
vyřizování petic,
příprava a kontrola materiálů předkládaných do samosprávných orgánů MČ Brno-střed,
zpracování a kontrola smluvní dokumentace,
komunikace s orgány veřejné moci a externími advokátními kancelářemi,
příprava vnitřních předpisů.
Požadavky POŽADAVKY:
VŠ - právní vzdělání v oboru právo a právní věda, či jiné VŠ vzdělání právního směru v magisterském či bakalářském programu,
orientace v právních předpisech (zákon o obcích, občanský zákoník, zákon o svobodném přístupu k informacím, zákon o zadávání veřejných zakázek, občanský soudní řád),
uživatelská znalost práce na PC - Word, Excel, Internet, ASPI, beck-online,
samostatnost, spolehlivost, pečlivost, kreativita,
odolnost proti stresu,
vysoké pracovní nasazení,
dobré komunikační schopnosti a písemný projev.

NABÍZÍME
možnost trvalého vzdělávání podpora profesního i osobního rozvoje (vstupní vzdělávání, adaptační příprava a návazná školení, semináře, kurzy),
zajímavou práci,
mladý dynamický kolektiv,
po zapracování zajímavé platové podmínky,
výbornou dostupnost pracoviště v centru Brna,
5 týdnů dovolené,
3 dny indispozičního volna (sick days),
zvýhodněné vstupné na koupaliště Kraví hora, do Divadla Polárka a letního kina
příspěvek na stravování karta Ticket Restaurant Edenred
a další zajímavé zaměstnanecké výhody dle Kolektivní smlouvy (např. příspěvek na kulturní akce a rekreaci benefitní karta, příspěvek na rekreaci dítěte, odměna při životním výročí, odměna při pracovním výročí)
jazykové kurzy angličtiny zdarma.
přibližná mzda Platová třída 11. Po zapracování zajímavé platové podmínky.
Kraj Brno
Místo výkonu práce Dominikánská 2, 601 69 Brno
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu Dle domluvy

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Jana Plechlová
e-mail jana.plechlova@brno-stred.cz
telefon 420 731 702 761