zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (541) Počet poptávajících (20)Paralegal - student

Zakladní údaje

zaměstnání Paralegal - student
pro společnost GHS Legal, s.r.o.
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Hledáme studenta či studentku právnické fakulty!
Jsme menší advokátní kancelář se sídlem v Praze, na pomezí Vršovic a Vinohrad. Společně s naší bratislavskou pobočkou nabízíme profesionální a efektivní právní služby na území České a Slovenské republiky, a zakládáme si na osobním přístupu ke klientům. Těmi jsou významné české, slovenské i mezinárodní společnosti, někteří z nich světoví lídři ve svých odvětvích.
Poskytování právních služeb si bez šikovných studentů a studentek právnických fakult už umíme jen stěží představit. Pomáhají nám hledat odpovědi na složité právní problémy, psát jednodušší podání a poskytují nám podporu při jednání s klienty, soudy či správními úřady. Na oplátku jim nabízíme osobní přístup a zpětnou vazbu. Víme, že pro to, aby byl člověk v práci spokojený, je důležité přátelské pracovní prostředí, a že více než svázané korporátní procesy funguje každodenní otevřená komunikace. Vážíme si práce našich kolegů, ale také volného času, který potřebujeme všichni. Proto se u nás pravidelně nepracuje do noci ani o víkendech. Tedy pokud sami nechcete.
Pro koho je pozice studenta či studentky právnické fakulty vhodná
Hledáme pečlivého a spolehlivého kolegu či kolegyni se zájmem o právo. Měl by mít chuť aplikovat teoretické znalosti v praxi a ovládat angličtinu. Další jazyk nebo předchozí praxe nejsou podmínkou, ale mohou být přičteny k dobru.
Co nabízíme
Zajímavou práci v široké právní agendě kanceláře. Zabýváme se nejenom občanským, obchodním, pracovním či trestním právem, ale také právem insolvenčním a ochranou osobních údajů. Těšit se můžete na neformální a přátelskou atmosféru (oblek či kostýmek nechte klidně doma). Slíbit můžeme také osobní soustavnou spolupráci se zkušenějšími kolegy. Během zkouškového Vám dáme dostatek prostoru k přípravám na zkoušky i zápočty, problémem nebude ani domluva ohledně dovolené.
Finanční ohodnocení probereme na pohovoru, ale nemusíte mít obavy nižší, než je v obdobných advokátních kancelářích obvyklé, určitě nebude. Jsme-li s prací našich kolegů spokojeni, rádi na odměně přidáme.
Jak nás kontaktovat
V případě, že Vás tento inzerát zaujal, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis s fotografií na e-mailovou office@ghslegal.cz. Chcete-li, můžete přidat i motivační dopis. Ozveme se Vám zpět co nejdříve!
Požadavky
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Kodaňská 558 25, Praha 10 - Vršovice
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Veronika Hyblerová
e-mail office@ghslegal.cz
telefon 420 226 633 461
fax