Asistent asistentka právního oddělení

Zakladní údaje

zaměstnání Asistent asistentka právního oddělení
pro společnost Future recruitment, s.r.o.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Náplň práce
Administrativní agenda a podpora týmu právního oddělení v ČR i zahraničí
úprava, kopírování, skenování, kompletování právních dokumentů (smlouvy, memoranda, dopisy )
Zajišťování ověření podpisů, objednávky překladů, kancelářských potřeb
správa, zakládání a expedice korespondence
vedení a evidence spisů
správa kalendáře, zajištění a organizace pracovních cest, meetingů, porad
komunikace napříč odděleními a společnostmi v rámci holdingu
Péče o návštěvy
Zodpovědnost za evidenci schvalováni a oběh interních dokumentů
Požadavky Požadujeme:
Minimálně SŠ vzdělání
PC: MS Excel základní funkce, MS Word
Vynikající znalost ČJ a komunikativní znalost AJ
pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost, příjemné vystupování, časová flexibilita, reprezentativnost
Praxe na obdobné pozici výhodou
přibližná mzda 25000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 8 Dolní Chabry
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Ludvika Naušová
e-mail L.nausova@futurerecruitment.cz
telefon