Právník

Zakladní údaje

zaměstnání Právník
pro společnost Notářská komora ČR
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:
- Pozice zařazená v týmu Notářské komory ČR
- Občanské a obchodní právo
- Sledování legislativy
- Zaměření IT a znalost problematiky GDPR výhodou
Nabízíme:
- Prestižní práci ve stavovské organizaci notářů s napojením na evropské a světové notářství latinského typu
- Rozmanitou pracovní náplň
- Práci v zajímavé oblasti s možností školení a dalšího profesního růstu v právní oblasti
- Pracoviště v centru Prahy
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, služební notebook a mobilní telefon
Požadavky Požadujeme:
- VŠ vzdělání právního typu
- Schopnost aplikace právních předpisů
- Pečlivost, systematičnost a trpělivost
- Schopnost práce s počítačem (Excel, Word, PowerPoint, Outlook) a rychlé porozumění IT systémům společnost
- Angličtina na úrovni umožňující dobré porozumění psanému textu, případně jednoduchou písemnou komunikaci
- Ochota studovat legislativu a vnitřní směrnice, učit se v oblasti procesů a IT systémů
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Apolinářská 442 12, Praha 2
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba JUDr. Berenika Wünschová
e-mail berenika.wunschova@nkcr.cz
telefon 296213444