Specialista(ka) pohledávek

Zakladní údaje

zaměstnání Specialista(ka) pohledávek
pro společnost Simple Step
určeno pro Absolvent

Popis práce Pro prestižní advokátní kancelář s mezinárodním přesahem hledáme specialistu(ku) pohledávek.

Náplň práce:
- zejména příprava a zpracování základních procesních podání v oblasti insolvenčních, dědických a exekučních řízeních (přihlášky do insolvenčních řízení, přihlášky do exekučních dražeb, pokyny ke zpeněžení, zpětvzetí pohledávek, apod.)
- komunikace s exekutorskými úřady, insolvenčními správci a notáři
- monitoring probíhajících řízení.

Součástí je i práce u klientů advokátní kanceláře v rámci Prahy.

V případě zájmu zašlete CV na info@simplestep.cz. Do předmětu, prosím, uveďte "Specialista(ka)".
Požadavky - vzdělání min. Bc.
- nutná dobrá čeština
- orientace v platném právu
přibližná mzda 30 až 38 tis.
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ASAP

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. et Mgr. Barbora Kvasničková
e-mail info@simplestep.cz
telefon 736620377