ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT KA s AJ

Zakladní údaje

zaměstnání ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT KA s AJ
pro společnost WOLF THEISS
určeno pro Absolvent

Popis práce ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT KONCIPIENTKA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI PRAHA

WOLF THEISS Rechtsanwälte GmbH & Co KG, organizační složka je jednou z předních advokátních kanceláří ve střední, východní a jihovýchodní Evropě se zaměřením na poskytování právních služeb významným českým i zahraničním klientům.

Sídlíme na Praze 8 v blízkosti metra Florenc.

Do našeho týmu hledáme na plný úvazek uchazeče uchazečku na pozici advokátního koncipienta advokátní koncipientky

Náplň práce
Posílení teamu Corporate Investigations, Compliance a White Collar Crime
Posílení teamu i v ostatních Practice Groups
Příprava smluvní dokumentace
Organizace, revidování, úprava dokumentů
Komunikace s klienty
Zapojení do mezinárodních projektů
Rešerše
"Due Diligence"

Požadujeme
Absolvent VŠ právní
Znalost MS Outlook, MS Office Word a Excel, MS PowerPoint
Zkušenost s Citrix a DMS výhodou
Znalost jazyků: ČJ (velmi dobrá), AJ (velmi dobrá), (znalost NJ výhodou)
Svědomitost, pečlivost, samostatnost, komunikativnost, otevřenost, zodpovědnost, pozitivní osobnost se smyslem pro týmovou spolupráci
Vysoké pracovní nasazení
Analytické a kritické myšlení
Odvahu činit rozhodnutí
Kreativní přístup a energii pro rozvoj kanceláře
Aktivní získávání a rozvíjení klientských vztahů
Profesionální a iniciativní přístup
Práce na obdobné pozici výhodou
Požadavky Naučíme Vás
Analyticky, prakticky a přesně právně uvažovat
Porozumět potřebám klientů
V různých oblastech ekonomiky řešit náročnější právní problémy
Používat angličtinu v právní terminologii
Chápat podstatu komerčního právního poradenství (M&A, finance & bankovnictví, arbitráže, hospodářská soutěž, IP & IT apod.)

Nabízíme
Práce na HPP
Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy přímo u metra Florenc
Práci na prvotřídních projektech s mezinárodním prvkem
Vysoce motivující a progresivní finanční ohodnocení
Interní a externí vzdělávací programy v celém regionu CEE SEE
Individuální přístup a podporu při realizaci vlastních profesních cílů
Aktivní zapojení do chodu kanceláře
Profesionální a přátelský kolektiv s přístupem Work Hard, Play Hard
Work-live balance s ohledem na individuální životní potřeby
Budete (stejně jako každý z nás) tváří firmy
Rovný přístup
Firemní benefity (stravenky nebo penzijní připojištění, 25 dní dovolené, sick days, firemní akce, občerstvení na pracovišti)
přibližná mzda
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha centrum
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu IHNED

Kontaktní informace

kontaktní osoba Veronika Hýsková
e-mail veronika.hyskova@wolftheiss.com
telefon 234 765 229