zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (669) Počet poptávajících (16)Advokátní koncipient koncipientka

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient koncipientka
pro společnost Purkyt & Co., advokátní a mediační kancelář
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Advokátní a mediační kancelář Purkyt & Co., poskytující komplexní právní služby, přijme do svého mladého přátelského kolektivu sídlící v moderních prostorách kanceláře na Praze 5 s výbornou dopravní dostupností, nového kolegu kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA KONCIPIENTKY.
Pozice je vhodná pro absolventy s širokým přehledem v platném právu a vysokou úrovní odborných znalostí, kteří se nebojí prezentovat vlastní představu a návrhy řešení v jednotlivých komplikovaných případech a převzít odpovědnost za svěřené úkoly.
Očekáváme schopnost samostatné práce pod vedením zkušených advokátů i vlastní iniciativu a kreativitu v řešení právní agend, výborné komunikační schopnosti, preciznost, časovou flexibilitu a tah na bránu. Požadujeme velmi dobrou znalost práce na PC Word, Excel, ASPI.
Nabízíme zázemí v mladém dynamickém kolektivu prosperující stabilní společnosti s možností kariérního růstu a seberealizace v oblasti řešení právních sporů, podporu ve vzdělávání a osobním rozvoji, motivující platové ohodnocení.
Nástup dle dohody.
V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: office@purkyt.cz
Požadavky
přibližná mzda Dle domluvy
Kraj Praha
Místo výkonu práce Anděl - Praha 5
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu dle domluvy

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ing. Monika Bačová
e-mail office@purkyt.cz
telefon 734201201
fax