zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (540) Počet poptávajících (16)Právník právnička - vrchní ministerský rada oddělení justičního dohledu odboru dohledu

Zakladní údaje

zaměstnání Právník právnička - vrchní ministerský rada oddělení justičního dohledu odboru dohledu
pro společnost Ministerstvo spravedlnosti ČR
určeno pro

Informace o práci

Popis práce Koordinační a kontrolní činnost v oblasti výkonu dohledu nad soudy, vyřizování stížností na činnost soudů a státních zastupitelství a uplatňování kárné odpovědnosti soudců a státních zástupců. Zpracovávání věcných návrhů legislativních a nelegislativních materiálů, koncepční a metodické materiály týkající se působnosti oddělení. Podílení se na tvorbě návrhů koncepčně nových právních předpisů s celostátní působností nebo právních úprav věcí dosud zákony neupravených nebo předpisů Evropské unie nebo jejich komplexním posuzování v připomínkovém řízení nebo zpracovávání zásadních komplexních stanovisek k těmto předpisům.
Požadavky VŠ v oboru právo a právní věda, zaslání vyplněné žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem ve lhůtě do 2. září 2019 Ministerstvu spravedlnosti ČR. Bližší info naleznete na Elektronické úřední desce MSp a webových stránkách Justice.cz, v záložce Kariéra - Nabídka volných pozic.
přibližná mzda 30.170 - 45.340 Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Vyšehradská 16
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 15. říjen 2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Klára Vajshajplová
e-mail kvajshajplova@msp.justice.cz
telefon 221997494
fax