PRÁVNÍ SPECIALISTA -KA VYMÁHÁNÍ POHLEDÁVEK

Zakladní údaje

zaměstnání PRÁVNÍ SPECIALISTA -KA VYMÁHÁNÍ POHLEDÁVEK
pro společnost HAVEL & PARTNERS (Brno)
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce POPIS POZICE
příprava žalob
přihlášky do insolvencí, dražeb, pozůstalostí a likvidací
příprava exekučních návrhů
zpracování podkladů pro reporting a fakturaci
spolupráce s advokáty a koncipienty kanceláře při správě a vymáhání pohledávek, včetně kontroly plnění jimi zadaných úkolů
komunikace se soudy, notáři a exekutorským úřadem
další související úkoly
Požadavky Pozice je vhodná pro kolegy kolegyně s dokončeným VŠ vyšším odborným vzděláním s právní specializací SŠ vzděláním s delší praxí v oboru (vhodné i pro uchazeče, kteří prošli několika semestry právnických škol bez získání titulu).

Více informací na www.havelpartners.jobs.cz
přibližná mzda dohodou
Kraj Brno
Místo výkonu práce Čichnova 23a, Brno
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Dita Vacková
e-mail dita.vackova@havelpartners.cz
telefon 255 000 969