PRÁVNÍK

Zakladní údaje

zaměstnání PRÁVNÍK
pro společnost BISKUPSTVÍ KRÁLOVÉHRADECKÉ
určeno pro Právník s praxí

Popis práce Z hlediska právní agendy řeší Biskupství královéhradecké kromě vlastních právních záležitostí také právní záležitosti jím zřízených Římskokatolických farností. Jde o velmi pestrou agendu a vítáme aktivní přístup k řešení problémů ve spolupráci s odpovědnými odbornými pracovníky. Dbáme na přístup založený na křesťanských hodnotách.

Náplň práce:
Zpracování právních rozborů a stanoviska. Provádění výkladu právních předpisů.
Poskytování právních rad. Příprava návrhu smluv, právních podání a žalob.
Vyřizování a vedení právní agendy v jednotlivých oborech práva.
Vyjadřování se z právního hlediska ke spisům v procesu schvalování.
Zodpovědnost za vyřizování dokumentů a spisů ve spisové službě.
Sledování změn v legislativě a judikatuře a informování příslušných vedoucích.
Mimosoudní vymáhání pohledávek a řešení právních sporů.
Zastupování zaměstnavatele v řízení před soudy a jinými orgány.
Požadavky Požadujeme:
Právní vzdělání s praxí alespoň 2 roky.

Osobní předpoklady:
Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost.
Dobrá orientace v církevním prostředí výhodou.

Nabízíme:
Práci na plný nebo i částečný úvazek dle vzájemné dohody.
Příjemné pracovní prostředí v centru Hradce Králové.
Možnost profesního a osobnostního růstu.
Nástup možný ihned - dle dohody.

Cítíte-li se touto nabídkou osloveni, zašlete nám svůj životopis, motivační dopis a pokud možno také reference do 31. 1. 2019.
přibližná mzda Dle dohody ve vztahu k výši úvazku, který může být v případě zájmu i nižší, než plný
Kraj Hradec Králové
Místo výkonu práce Hradec Králové, Velké náměstí 35
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu Dle dohody, nejlépe k 1. 2. 2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Taťána Blažková
e-mail personalni@bihk.cz
telefon 603 458 843