PODNIKOVÝ PRÁVNÍK DO OBCHODNĚPRÁVNÍHO TÝMU

Zakladní údaje

zaměstnání PODNIKOVÝ PRÁVNÍK DO OBCHODNĚPRÁVNÍHO TÝMU
pro společnost Česká pošta, s.p.
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce NÁPLŇ PRÁCE
- připomínkování a tvorba různých typů obchodněprávních smluv (produktové smlouvy, smlouvy příkazního typu, smlouvy o dílo, NDA, smlouvy o společnosti, smíšené a innominátní smlouvy atd.)
- agenda autorskoprávní a agenda průmyslového vlastnictví
- poradenství a právní podpora ostatních útvarů ČP (v oblasti produktů ČP, známkové tvorby, registru smluv, GDPR atd.)
- výklad právních předpisů, analýza a zpracování právních stanovisek
- spolupráce při tvorbě vnitřních předpisů ČP
- účast v projektových týmech
- účast na interních i externích jednáních

ZÁSTUP ZA MATEŘSKOU RODIČOVSKOU DOVOLENOU
Požadavky POŽADUJEME
- praxe v oblasti obchodního práva min. 2 roky
- zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
- schopnost týmové práce, komunikativnost
- velmi dobrou znalost českého jazyka, znalost anglického jazyka výhodou
- velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Outlook, ASPI)
přibližná mzda 0000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1, Politických vězňů 909 4
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 1.1.2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Alena Kohoutová
e-mail kohoutova.alena.2@cpost.cz
telefon