Asistent asistentka do advokátní kanceláře

Zakladní údaje

zaměstnání Asistent asistentka do advokátní kanceláře
pro společnost Linkers, advokátní kancelář, s.r.o.
určeno pro Pokud chcete přispět k rozvoji a růstu mladé advokátní kanceláře zajištěním administrativní podpory a všeho potřebného pro její hladký chod, pak hledáme právě vás.

Popis práce Jsme menší advokátní kancelář s mladým kolektivem a přátelskou atmosférou.

Jaká bude náplň vaší práce:
Jde především o práci na PC, vedení evidence odchozí a příchozí pošty, zajišťování administrativní podpory pro ostatní členy týmu, vyřizování pochůzek a telefonátů, komunikace s úřady, s klienty a dodavateli, pomoc s HR (zadávání nabídek a komunikace s uchazeči) a marketingovou prezentací kanceláře, včetně správy webu.

Nástupem k nám získáte například:
příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu,
dovolenou 5 týdnů v roce,
odpovídající mzdové ohodnocení,
místo práce v centru města v exkluzivních kancelářských prostorech.
Požadavky Nová kolegyně či nový kolega by měli:
mít uživatelskou znalost programů MS Office, zejména Word, Excel, Outlook,
být dobrými týmovými hráči,
být komunikativní, a to ideálně i v anglickém jazyce,
mít dobré organizační dovednosti,
mít zkušenost s obdobnou pozicí či administrativní činností.
přibližná mzda odpovídající ohodnocení
Kraj Praha
Místo výkonu práce Spálená 84 5, Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu možno ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jana Nejedlá
e-mail jana.nejedla@linkerslegal.cz
telefon 420775728124