zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (568) Počet poptávajících (14)Administrace insolvencí

Zakladní údaje

zaměstnání Administrace insolvencí
pro společnost JUDr. MICHAL KALENSKÝ, advokát a insolvenční správce
určeno pro právnické vzdělání není podmínkou

Informace o práci

Popis práce Advokát a insolvenční správce JUDr. Michal Kalenský (www.ak-kalensky.cz) přijme do svého týmu posilu na pozici Administrace insolvencí.

NABÍZÍME práci v mladém a přátelském kolektivu nedaleko stanice I.P.Pavlova. Náplní práce je vše, co souvisí s insolvencí od zahájení do skončení řízení. Práce je tedy pestrá. Pracovní prostředí je neformální. Na všem se dá domluvit. V kanceláři nás je celkem asi deset. Nejedná se o open space, ale obvykle sedíme v místnostech po dvou až třech. Neslibujeme tradiční nadprůměrné finanční ohodnocení, ale pokud s Vaší prací budeme spokojeni, dokážeme ji velmi zajímavě finančně ohodnotit. Nevyžíváme se v tom, abyste pracoval a od rána do večera na úkor svého osobního života, nicméně ve výjimečných případech, je-li to nutné, předpokládáme, že práci dokončíte i po pracovní době. Nabízíme dlouhodobou spolupráci. Pracovní doba je 40 hodin týdně, ale je možné se domluvit i na kratší. Práce je tedy vhodná i pro studenty.

HLEDÁME kolegu, který bude projevovat zájem o to, co dělá, nikoliv který chodí do práce odsedět si pracovní dobu. Vyžadujeme důslednost, pečlivost, pracovitost a snahu pochopit veškeré souvislosti problému, nikoliv jen splnění úkolu. Očekáváme od Vás zároveň vlastní iniciativu a týmového ducha. Dosavadní praxe s insolvenční agendou je výhodou, rozhodně však není podmínkou. Podmínkou není ani právnické vzdělání. Vše Vás naučíme. Znalosti cizího jazyka nevyžadujeme. Hledáme nejen kolegu, ale současně i člověka, se kterým si sedneme lidsky.

Nastoupit můžete ihned. V případě zájmu nám pošlete životopis na e-mailovou adresu: info@ak-kalensky.cz. Vybrané zájemce následně pozveme na osobní pohovor.
Požadavky
přibližná mzda viz výše
Kraj Praha
Místo výkonu práce Sokolská 1802 32, Nové Město, 120 00 Praha 2
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Michal Kalenský
e-mail info@ak-kalensky.cz
telefon 420 222 212 941
fax