Advokátní koncipient-ka

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient-ka
pro společnost DLA PIPER
určeno pro Právník s praxí

Popis práce DLA Piper, jedna z největších globálních advokátních kanceláří s pobočkami ve více než 40 zemích, hledá do svého týmu nové kolegy na pozici KONCIPIENT-KA. Nástup je možný ihned.

Pozice je otevřena pro absolventy, nebo pro zkušenější koncipienty, co si přejí získat zázemí mezinárodní advokacie.

Jaká bude náplň práce

Aktivní participace na projektech v oblasti pracovního práva a práva nemovitostí
Příprava veškeré smluvní dokumentace související s transakcemi v oblasti nemovitostí (nákup, prodej, pronájem)
Aktivní sledování legislativních změn
Vypracování právních analýz stavů nemovitostí, aktivní hledání řešení klientovy poptávky
Přítomnost na jednání s klienty spolu s partnerem, případně samostatné jednání s klientem (po zapracování)

Těšit se můžete na tým seniorních kolegů, kteří vám budou vždy nápomocni. Kromě dobrého finančního ohodnocení budete mít k dispozici stravenky, občerstvení na pracovišti a Multisport kartu. Své kolegy můžete lépe poznat na některé z firemních akcí kulturního, nebo sportovního charakteru.
Požadavky Požadujeme:

- znalost AJ slovem i písmem (znalost dalšího jazyka výhodou)

- aktivní přístup k řešení právních problémů

- schopnost týmové práce

- loajalitu, flexibilitu a vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

- práci pro renomovanou mezinárodní společnost

- odpovídající finanční ohodnocení

- mladý a přátelský kolektiv

- možnost dalšího profesního růstu

- stravenky, 25 dní dovolené, občerstvení na pracovišti, 3x ročně firemní akce
přibližná mzda ---
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu Nástup možný ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Radka Kovářová
e-mail radka.kovarova@dlapiper.com
telefon 420 734 747 991