PRÁVNÍK V OBLASTI VNITŘNÍ KONTROLY

Zakladní údaje

zaměstnání PRÁVNÍK V OBLASTI VNITŘNÍ KONTROLY
pro společnost Bezpečnostní informační služba
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:
- Zajišťování komplexních právních služeb v oblasti vnitřní kontrolní činnosti
- Činnosti související s odhalováním a vyšetřováním přestupků a trestných činů příslušníků Služby
- Příjem a prověřování stížností a oznámení občanů na práci Služby
- Vypracování právních stanovisek pro OČTŘ a návrhů na zahájení trestního a správního řízení
- Vedení a archivace příslušné agendy
- Právní poradenství poskytované příslušníkům Služby
Požadavky Požadujeme:
- VŠ vzdělání (magisterské vzdělání v oboru právo a právní věda, bezpečnostně právní směr; přijímáme nabídky již před ukončením magisterského studia)
- Znalost a orientace v právních předpisech zejména v oblasti trestního a správního práva
- Výborné komunikační dovednosti, schopnost jednat s lidmi
- Schopnost samostatné práce
- Velmi dobrou schopnost práce pod tlakem a zvýšenou odolnost vůči stresu
- Zdravotní, osobní a fyzickou způsobilost
- Trestní a občanskou bezúhonnost
- Státní občanství ČR

Uvítáme:
- Časovou flexibilitu a schopnost práce v terénu
- Analytické schopnosti
- Řidičský průkaz skupiny B
přibližná mzda 50 000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu Uchazeči budou přijímáni na základě výsledků přijímacího řízení podle zákona č.361 2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů (délka přijímacího řízení min. 6 měsíců).

Kontaktní informace

kontaktní osoba Monika Vágnerová
e-mail personal@bis.cz
telefon 224 235 496
fax 224 235 496