zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (450) Počet poptávajících (4)Advokát - advokátka

Zakladní údaje

zaměstnání Advokát - advokátka
pro společnost Ladislav Drha, advokátní kancelář s.r.o.
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá do svého týmu advokáta. Své služby poskytujeme tuzemské i zahraničí klientele, specializujeme se na oblast Francie a Lucemburska. V rámci kanceláře vykonáváme všeobecnou právní praxi ve všech oborech práva. Věnujeme se také startupům a kryptoměnám a podílíme se tak na unikátních projektech. Jsme menší advokátní kancelář s osobním přístupem a přátelským kolektivem čítající 12 právníků.
Požadavky Do týmu hledáme advokáta s praxí zejména v oboru občanského a obchodního práva, práva obchodních korporací a částečně finančního práva, kterému je blízká problematika související s podnikatelskou praxí zejména v oboru finančních služeb a bankovnictví, investování, fúzí a akvizic, ochrany pověsti atp. Zabýváme se jak smluvní, tak spornou agendou. Praxe v těchto odvětvích je vítaná, avšak není podmínkou. Předpokládáme znalost anglického jazyka, francouzský jazyk není nutný.
Nabízíme aktivní zapojení jak ve stávajících projektech, tak možnost rozvoje a realizaci vlastních nových projektů, možnost samostatného vedení případů a různorodou práci pro klienty. Máme zájem o trvalou spolupráci založenou na vzájemné důvěře.
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Václavské náměstí, Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu únor - březen 2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Bc. Marcela Brejšová
e-mail office@ak-drha.cz
telefon 420 776 578 499
fax