zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (571) Počet poptávajících (19)Právní asistent ka

Zakladní údaje

zaměstnání Právní asistent ka
pro společnost Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o.
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Pozice: PARALEGAL (právní asistent ka)
Studuješ práva a rád a bys získal a praxi Chceš se jednou stát dobrým advokátem dobrou advokátkou, nebo si jen na vlastní kůži vyzkoušet, co obnáší práce v advokacii

Přidej se k nám, Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. Tě chce! Hledáme do svého týmu právní asistenty asistentky!

Co se u nás naučíš:
Pod dohledem zkušených kolegů budeš rozvíjet teoretické znalosti získané ve škole v praktické rovině. Jsme silná kancelář s téměř třicetiletou tradicí a poskytujeme právní služby a poradenství ve všech odvětvích práva. Práce u nás je tedy různorodá a nudit se rozhodně nebudeš. Mezi naše klienty patří zbrojaři, automotive, přepravci, letiště, potravinové řetězce, stavební společnosti, významné obchody (e-shopy) s bílou technikou, strojní společnosti, veřejné instituce, obce a další. Děláme zajímavé trestní kauzy, standardní civil, závazky, rodinu, pracko, obchod včetně korporátu, správu, pomáháme realizovat nadnárodní kontrakty pro naše klienty, aj.

U nás budeš spolupracovat s advokáty na zajímavých případech z různých oblastí práva, sepisovat jednodušší podání, komunikovat se soudy, úřady a s klienty, sepisovat právní rešerše a analýzy, vyhledávat relevantní judikaturu, aj. a ke své práci vždy dostaneš zpětnou vazbu.

Nejsme žádná továrna na vymáhání pohledávek a nehledáme podržpapíry na doplňování zásob tužek (kávu si také umíme uvařit každý sám).

Požadujeme:
Abys byl a studentem studentkou právnické fakulty, aby na Tebe byl spoleh, měl a jsi zájem o právo a chuť se zdokonalovat. Cokoliv navíc je výhodou, nicméně vše potřebné Tě rádi naučíme!

Nabízíme:
- finanční ohodnocení jedná se o placenou výpomoc;
- benefity, jako například stravenky, možnost příspěvku na dojíždění;
- pracovní dobu dle dohody s respektem ke Tvým studijním povinnostem;
- něco navíc: dost vtipný kolektiv, neomezený přísun kávy, drobné občerstvení v kanceláři a sladkosti v jednačkách;
- perspektivu dlouhodobé spolupráce, která bude pokračovat i po ukončení studia.

K nezaplacení:
Máme pobočku v Praze, tudíž můžeš kombinovat práci v Pardubicích a v Praze. Pravidelně pořádáme též různé teambuildingové akce (kino, společné večeře), abychom měli možnost poznat se i jinak, než nad řešením kauz. Pracujeme v češtině, angličtině, němčině i jiných jazycích. Pokud však žádný cizí jazyk neovládáš, nevadí, uplatnění pro Tebe najdeme. Přivítáme mezi sebou studenty vyšších i nižších ročníků právnických fakult.

Zastav se! Čekáme právě na Tebe!

Nástup: dle dohody (ale čím dříve, tím lépe).

Kontakt: zašli nám svůj životopis na kaplanova@advokatijelinek.cz a my se Ti ozveme a domluvíme si osobní schůzku. Klidně nám napiš i něco o sobě.
Požadavky
přibližná mzda dohodou
Kraj Pardubice
Místo výkonu práce Pardubice
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jana Kaplanová
e-mail kaplanova@advokatijelinek.cz
telefon 724794986
fax