Student-ka právnické fakulty

Zakladní údaje

zaměstnání Student-ka právnické fakulty
pro společnost Accace Legal s.r.o.
určeno pro Student

Popis práce Hledáte nové pracovní výzvy ve Vaší kariéře v oblasti právních služeb Chtěli byste se podělit o své znalosti a zlepšit své dovednosti Toužíte stát se součástí týmu rozšiřující se úspěšné mezinárodní společnosti a pracovat s odborníky v poradenství Pokud ano, jste tou správnou osobou, kterou hledáme.

V současné době hledáme do svého týmu studenta studentku právnické fakulty, který(á) se bude podílet na dalším růstu jak svém, tak i společnosti.

Náplň práce:
- administrativní podpora zaměstnanců advokátní kanceláře,
- příprava základních podání na soudy a jiné úřady státní správy a samosprávy,
- komunikace s úřady a pochůzková činnost,
- plnění dalších povinností v rámci interních procesů kanceláře a služeb klientům.
Požadavky Požadavky na kandidáta:
- student vyššího ročního právnické fakulty,
- zájem o práci v advokacii,
zodpovědný a pečlivý přístup k práci,
- flexibilita a spolehlivost,
předchozí praxe při studiu výhodou.

Nabízíme:
- zajímavá práce v mezinárodní poradenské společnosti
- příjemné prostředí s profesionálním přístupem
jedinečnou příležitost podílet se na růstu úspěšné advokátní kanceláře a aktivně zasahovat do jejího rozvoje
- systém podpory odborného i osobnostního růstu
- bohaté občerstvení na pracovišti
přibližná mzda dle domluvy
Kraj Praha
Místo výkonu práce Hvězdova 1716 2b,
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ivana Kalendová
e-mail accace@teamio.eu
telefon 420