Asistentka možnost i na zkrácený úvazek

Zakladní údaje

zaměstnání Asistentka možnost i na zkrácený úvazek
pro společnost Bright HR, s.r.o.
určeno pro Právník s praxí

Popis práce Pro našeho klienta, významnou mezinárodní advokátní kancelář v centru Prahy, hledáme asistentku do týmu právníků se znalostí NJ.

Náplň práce:
administrativní podpora týmu advokátů, koncipientů
zajištění chodu kanceláře
denní komunikace s klienty- ČJ, AJ, NJ
úprava, kopírování, skenování právních dokumentů (smlouvy, memoranda, dopisy )
obchodní korespondence v AJ, NJ
evidence pošty, e-mailů, faxů
správa datových schránek
organizace schůzek, komunikace s překladatelskými agenturami

Požadavky:
středoškolské či vysokoškolské vzdělání (vhodné i pro absolventy)
znalost anglického jazyka na dobré úrovni slovem i písmem
znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
výborná znalost práce na PC Word (formátování, revize), Excel, Power Point
dobré organizační schopnosti
příjemné vystupování, komunikativnost
pečlivost, spolehlivost, týmový duch
Požadavky Nabízíme:
odpovídající finanční hodnocení
smlouva na dobu neurčitou
firemní benefity - stravenky, PC školení, občerstvení na pracovišti
zázemí mezinárodní společnosti
příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

Nástup:
ihned nebo dle dohody
přibližná mzda dle zkušeností
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby nedefinovaná
datum možného nástupu ihned nebo dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Alena Šimečková
e-mail asimeckova@brighthr.cz
telefon 702022409