zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (537) Počet poptávajících (16)Frankofonní student(ka)

Zakladní údaje

zaměstnání Frankofonní student(ka)
pro společnost Ladislav Drha, advokátní kancelář s.r.o.
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Do naší advokátní kanceláře v centru Prahy (Václavské náměstí) hledáme studenta studentku 1. až 4. ročníku právnické fakulty na pozici právního asistenta asistentky tzv. Paralegal . Specializujeme se na frankofonní klientelu, a proto bychom byli rádi za studenta s francouzštinou alespoň na úrovni B1 B2 (právnická francouzština není nutná).
Naše kancelář vykonává generální praxi se zaměřením na občanské právo, trestní právo a obchodní právo, takže nudit se u nás rozhodně nebudete. Požadujeme alespoň 2-3 dny práce v týdnu, přičemž bereme v potaz školní povinnosti a zkouškové období. Klíčová je pro nás dlouhodobá spolupráce a vzájemná zpětná vazba, která nám oběma může zajistit váš profesní růst. Nemusíte se bát, kávu budete vařit maximálně sobě. Pokud to spolu vydržíme až do konce studia, není problém začít u nás vykonávat i koncipientskou praxi.
Hlavní náplní práce bude zhotovování právních rešerší, sepisování jednodušších podání, občasné nahlížení do spisů, komunikace se soudy, úřady, klienty atd. S přibývajícími zkušenostmi nebude problém trochu přitvrdit.
Pokud jsme Vás zaujali, zašlete nám váš životopis na email: office@ak-drha.cz
Požadavky
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Bc. Marcela Brejšová
e-mail office@ak-drha.cz
telefon 776578488
fax