RECEPČNÍ NA DPP

Zakladní údaje

zaměstnání RECEPČNÍ NA DPP
pro společnost Trojan, Doleček a partneři, advokátní kancelář s.r.o.
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce RECEPČNÍ
(BRIGÁDA - dva pracovní dny v týdnu nebo dle domluvy)

Náplň práce:
- Přijímání telefonických hovorů, jejich přepojování
- Přebírání a vyřizování vzkazů
- Přijímaní návštěv a klientů
- Příprava zasedací místnosti na jednání, zajištění pořádku
- Administrativní podpora sekretariátu a právníků kopírování, skenování apod.
- Zajištění hladkého chodu recepce v pracovní době 7.30 11.30 h nebo 15.30 20.00 h
Nástup 7 2019

Profil:
- Reprezentativní vzhled a vystupování
- Komunikativní znalost AJ
- Znalost práce na PC (MS Office)
- Časová flexibilita
- Dobré komunikační a organizační schopnosti
- Pečlivost, samostatnost, diskrétnost
Požadavky Nabízíme:
- Zázemí úspěšné a dynamicky se rozvíjející firmy
- Práci v mladém přátelském kolektivu a atraktivním prostředí
- Zaučení a spolupráce s vedoucí recepce
- Pracovní poměr uzavřený dohodou o provedení práce
- Účast na teambuildingu či večírcích společnosti a další výhody
- Odměna 120,- Kč h

V případě Vašeho zájmu o výše uvedenou pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce na e mailovou adresu: lucie.cyprova@tdpa.cz
přibližná mzda 120,- Kč hodina
Místo výkonu práce Budova Element, Na strži 2102 61a, Praha 4
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu IHNED

Kontaktní informace

kontaktní osoba Lucie Cyprová
e-mail lucie.cyprova@tdpa.cz
telefon 270005533
fax 270005537