PRÁVNÍK PRÁVNIČKA (úvazek plný nebo částečný)

Zakladní údaje

zaměstnání PRÁVNÍK PRÁVNIČKA (úvazek plný nebo částečný)
pro společnost VŠCHT Praha
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce Pracovní náplň:
Činnosti vyplývající z právní agendy školy

Výhodou:
Zkušenosti v oblasti strukturálních fondů EU
Orientace v oblasti vzdělávání, výzkumu a inovacích
Znalost vysokoškolského prostředí
Požadavky Požadavky:
Ukončené právnické vzdělání v magisterském studijním programu
Zkušenosti s přípravou vnitřních předpisů
Zkušenosti v oblasti práva duševního vlastnictví
Spolehlivost, samostatnost, výborný psaný projev, komunikační, organizační a analytické schopnosti

Nabízíme:
Zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, dětský koutek, odborná školení, jazykové kurzy, možnost cvičení pro zaměstnance, firemní rekreační zařízení, možnost parkování pro zaměstnance)
6 týdnů dovolené
Příjemné pracovní prostředí zázemí stabilní české vysoké školy
Zodpovědnou a zajímavou práci s možností seberealizace
Pracoviště na Praze 6 v blízkosti stanice metra Dejvická
Nástup dle dohody

Nabídka je určena i pro osoby s kratší právní praxí.
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 6
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 1.10.2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jolana Lukešová
e-mail jolana.lukesova@vscht.cz
telefon 220 443 137