zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (340) Počet poptávajících (13)Student(ka) Paralegal - Právo ICT

Zakladní údaje

zaměstnání Student(ka) Paralegal - Právo ICT
pro společnost PricewaterhouseCoopers Legal s.r.o.
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Hledáme studenta, kterého baví spojení práva a technologií a chtěl by pracovat v PwC Legal Czech Republic, jedné z největších advokátních kanceláří na světě.
Je nám jasné, že asi nenajdeme někoho, kdo má dokonalý přehled v právu duševního vlastnictví, ochraně dat a informací, právu kybernetické bezpečnosti a zároveň se ještě skvěle orientuje v elektronických komunikacích a úpravě odpovědnosti ISP (ale brali bychom ho hned!). Hledáme tedy někoho, kdo má o těchto oblastech alespoň základní přehled a chce se dále zdokonalovat, je samostatný a proaktivní; někoho, kdo chce dokumenty připravovat od A do Z za asistence seniornějšího kolegy a nedělat jen dílčí části, rešerše nebo jen překlady (i když i to někdy bývá potřeba).
Požadavky Výhodou je předešlá praxe, publikační činnost nebo pracovní či studijní zkušenost ze zahraničí. Samozřejmostí je dobrá AJ.
Nabízíme zkušenost z mezinárodní advokacie, spolupráci s ostatními entitami PwC a hlavně profesní rozvoj a podporu ve studiu. Zároveň u nás není problém zkusit si i ostatní právní odvětví a navázat dlouhodobou spolupráci. Odměnu myslím nabízíme podobnou, jako ostatní mezinárodní AK (takže na Brno dobrý!, na Prahu snad taky).
Pracoval by v Brně nebo v Praze.
Koukněte se třeba na náš linkedin PwC Legal Czech Republic nebo si poslechněte podcast, kde mluví náš partner Radek Buršík, ať máte lepší představu: https: pravo21.online podcasty21 podcasty21-s-radkem-bursikem-k-uspechu-u-nas-nestaci-byt-jen-dobry-pravnik
přibližná mzda Odměna odpovídá standardu mezinárodních AK.
Kraj Celá ČR
Místo výkonu práce Praha Brno
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu Ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jan Svoboda
e-mail jan.svoboda@pwc.com
telefon
fax