zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (523) Počet poptávajících (16)stáž v Kanceláři vládního zmocněnce pro zastupování ČR před SDEU

Zakladní údaje

zaměstnání stáž v Kanceláři vládního zmocněnce pro zastupování ČR před SDEU
pro společnost Ministerstvo zahraničí ČR
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Zajímá vás, jak unijní právo doopravdy funguje v praxi
Chcete se naučit, jak se dá s unijním právem efektivně pracovat
Rádi byste nahlédli do tajů zastupování před Soudním dvorem EU

Pak právě pro Vás je určena stáž v Kanceláři vládního zmocněnce! Nikde jinde se totiž k unijnímu právu nedostanete tak blízko jako právě u nás. Od stážistů nečekáme, že budou kopírovat stohy papírů, vařit kávu či vyplňovat čísla do stále se opakujících vzorových podání. Právě naopak - naše stáž je zaměřena na odbornou činnost převážně v rámci řízení o předběžné otázce, při které se důkladně seznámíte se všemi oblastmi unijního práva a procvičíte si své jazykové dovednosti.

Koho hledáme Náš ideální stážista by měl být studentem vyššího ročníku práv se zájmem o unijní právo. Co se jazykových dovedností týče, uvítáme angličtinu a velkou výhodou (nikoliv však nutnou podmínkou) je alespoň pasivní znalost francouzštiny (zejména porozumění psanému textu).

Stáže jsou sice bezplatné, ale mnohému se u nás naučíte. Jejich rozsah je 2 až 3 dny v týdnu, vždy cca. od 9 do 16 hodin (na konkrétních dnech a časech se lze flexibilně dohodnout podle potřeb stážistů). Stáže budou probíhat ve dvouměsíčních cyklech, z nichž první bude zahájen v červnu 2019 a poslední bude ukončen v květnu 2020.

V případě zájmu nám prosím zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu okp_sekretariat@mzv.cz, a to nejpozději do 28. února 2019. Pohovory s vybranými uchazeči se uskuteční v týdnu od 11. března 2019.

Zasláním výše zmíněných osobních údajů dobrovolně vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním Ministerstvem zahraničních věcí České republiky (Loretánské náměstí 5, Praha 1 - Hradčany) v nezbytném rozsahu pro účely výběrového řízení a na dobu nezbytně nutnou za tímto účelem. Jako subjektu osobních údajů Vám přísluší právo na přístup k osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, jakož i o další práva stanovená v § 21 zákona č. 101 2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.
Požadavky
přibližná mzda 0 kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek neplacená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu

Kontaktní informace

kontaktní osoba sekretariát OKP
e-mail okp_sekretariat@mzv.cz
telefon
fax