REJSTŘÍKOVÁ Ý VEDOUCÍ

Zakladní údaje

zaměstnání REJSTŘÍKOVÁ Ý VEDOUCÍ
pro společnost Obvodní soud pro Prahu 9, se sídlem 28. Pluku 1533 29b, 100 83 Praha 10 - Vršovice
určeno pro ADMINISTRATIVA

Informace o práci

Popis práce Požadujeme:
státní občanství ČR, psaní hmatovou technikou (všemi deseti), znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost, trestní a morální bezúhonnost, perfektní znalost českého jazyka, předchozí praxe vítána - není podmínkou.
Požadavky Náplň práce:
Odpovědnost za chod soudního oddělení pro konkrétního soudce,
Vedení rejstříku a dalších tvz. evidenčních pomůcek v informačním systému
soudu. Přepisování textů a zpracovávání písemností podle pokynů v referátu.
přibližná mzda 16 800 - 25 330 zvláštní příplatek 1 000,- Kč nebo 1500,- Kč
Kraj Celá ČR
Místo výkonu práce Obvodní soud pro Prahu 9, se sídlem 28. Pluku 1533 29b), 100 83 Praha 10 - Vršovice
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu IHNED - DLE DOHODY

Kontaktní informace

kontaktní osoba Vendulka Nováková
e-mail vnovakova@osoud.pha9.justice.cz
telefon 251 443 243