zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (547) Počet poptávajících (20)Student se zálibou ve finančním právu

Zakladní údaje

zaměstnání Student se zálibou ve finančním právu
pro společnost Ladislav Drha, advokátní kancelář s.r.o.
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Do naší advokátní kanceláře v centru Prahy (Václavské náměstí) hledáme studenta nebo studentku se zájmem o finanční právo (a rozhodně tím nemyslíme daně), který, nebo která je studentem aktuálního 1. až 4. ročníku právnické fakulty.
Naše kancelář vykonává sice generální praxi, ale zaměřujeme se především na obchodní právo, finanční právo, občanské právo a trestní právo, takže nudit se u nás rozhodně nebudete. Požadujeme alespoň 2-3 dny práce v týdnu, přičemž bereme v potaz školní povinnosti a zkouškové období. Klíčová je pro nás dlouhodobá spolupráce a vzájemná zpětná vazba, která nám oběma může zajistit váš profesní růst. Nemusíte se bát, kávu budete vařit maximálně sobě. Pokud to spolu vydržíme až do konce studia, není problém začít u nás vykonávat i koncipientskou praxi.
Hlavní náplní práce bude zhotovování právních rešerší, sepisování jednodušších podání, občasné nahlížení do spisů, komunikace se soudy, úřady, klienty atd. S přibývajícími zkušenostmi nebude problém trochu přitvrdit.
Jestli máte finanční právo v krvi a zaujala vás naše nabídka, zašlete nám váš životopis na email: office@ak-drha.cz
Požadavky
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Bc. Marcela Brejšová
e-mail office@ak-drha.cz
telefon 776578488
fax