Asistentka Administrativní pracovnice

Zakladní údaje

zaměstnání Asistentka Administrativní pracovnice
pro společnost Advokátní kancelář JUDr. Wieslaw Firla
určeno pro Asistentka Administrativní pracovnice

Popis práce Advokátní kancelář v Ostravě přijme do svého týmu asistentku administrativní pracovnici na plný úvazek. Nabízíme různorodou práci v přátelském a vstřícném prostředí, pevně danou pracovní dobu a odpovídající mzdové ohodnocení.

Náplň práce:
- komunikace s klienty, soudy, úřady
- vedení spisové agendy
- administrativní podpora právního týmu
Požadavky - pečlivost, samostatnost, spolehlivost
- zodpovědnost, komunikativnost
- ochota učit se novým věcem
- znalost práce na PC
- středoškolské vzdělání
- řidičský průkaz skupiny B

- znalost polského jazyka představuje významnou výhodu

Své životopisy zasílejte na níže uvedenou emailovou adresu, do předmětu uveďte: Asistentka.
přibližná mzda dohodou
Kraj Ostrava
Místo výkonu práce Křížkovského 617 10, 712 00 Ostrava
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba JUDr. Wieslaw Firla
e-mail firla@firla.cz
telefon