zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (308) Počet poptávajících (16)PRÁVNÍ ASISTENT(KA)

Zakladní údaje

zaměstnání PRÁVNÍ ASISTENT(KA)
pro společnost CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ s.r.o.
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ posiluje právní tým, který zajišťuje komplexní právní služby předním klientům ze soukromého i veřejného sektoru .

Práce právního asistenta zahrnuje komunikaci se soudy, přípravu právních dokumentů, zpracování rešerší týkajících se různých právních otázek či nahlížení do soudních spisů. Práce u nás rozhodně není pouze administrativní, i když ani takové činnosti se student úplně nevyhne.
Pro práci v našem týmu hledáme studenty 3. a 4. ročníků právnických fakult, kteří mají zájem získat v práci kromě dobrého finančního ohodnocení i cenné zkušenosti do jejich budoucího (nejen profesního) života. Právní asistenti by měli v anglickém jazyce dosahovat minimálně úrovně B2 a měli by zvládat uživatelské ovládání PC. Důležitým faktorem je pro nás schopnost spolupráce, neboť advokacie je založena na komunikaci a na střetu různých názorů, a dále také pracovitost a snaha neustále se zlepšovat snažíme se poskytovat studentům kvalitní zpětnou vazbu a tím přispívat k jejich profesnímu růstu. Ideální docházka do práce je 2 až 3 dny v týdnu.


Ať už se jedná o klientelu, prostředí kanceláře či možnost spolupráce se špičkovými právníky, mají studenti v naší kanceláři přístup do exkluzivního prostředí.
Jednou z největších výhod práce u nás je její rozmanitost našim klientům poskytujeme plnohodnotný právní servis, díky čemuž mají studenti jedinečnou příležitost pracovat v širokém spektru právních odvětví. Našimi klienty jsou především velké společnosti, které nám svěřují složité právní případy. Můžete se tak podílet například na soudních sporech či nemovitostních transakcích, jejichž hodnota se pohybuje v řádech miliard korun. Studenti jsou vždy přiřazeni ke konkrétnímu právnímu týmu a mohou se tak svým případům věnovat dlouhodobě spolu s koncipienty a advokáty.
Ačkoliv je pro nás práce důležitá, uvědomujeme si, že právní asistenti jsou především studenty, a chápeme, že vzdělání je pro ně prioritou. Snažíme se jim proto vycházet maximálně vstříc například tím, že si docházku studenti domlouvají mezi sebou tak, aby se mohli nadále věnovat studiu i zkouškám.
Kromě odborného růstu nabízíme i další zajímavé benefity, jako je například studium jazyků (po určité době trvání pracovněprávního vztahu), návštěvu různých kulturních akcí či společné akce pro všechny členy kanceláře.


Životopis prosím zašlete k rukám ředitele kanceláře Filipa Drnce na drnec@akccs.cz.
Požadavky
přibližná mzda 150 - 180 Kč hod.
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 4
úvazek placená výpomoc
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu Dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Filip Drnec
e-mail drnec@akccs.cz
telefon 224827884
fax