Junior Koncipient, koncipientka

Zakladní údaje

zaměstnání Junior Koncipient, koncipientka
pro společnost Accace Legal s.r.o.
určeno pro Absolvent

Popis práce Uvažujete o tradiční právnické profesi Chcete se stát úspěšným advokátem úspěšnou advokátkou, ale chybí Vám k tomu pouze tři roky zkušeností na pozici advokátního koncipienta a úspěšně složené advokátní zkoušky Toužíte po prohlubování znalostí a získávání nových zkušeností Pokud ano, jste tím, koho hledáme.
Advokátní kancelář Accace Legal je středně velkou advokátní kanceláří s mezinárodním přesahem máme klienty nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Skupina Accace zahrnuje kromě advokátů i odborníky v účetním a daňovém poradenství, s nimiž úzce spolupracujeme.
Jelikož chceme náš tým rozšířit, hledáme juniorního koncipienta juniorní koncipientku.

Náplň práce
- příprava smluvní dokumentace zejména v oblastech obchodního a pracovního práva pro korporátní klientelu;
- práce s odborníky v oblasti fúzí a akvizic či přeshraničních projektech;
- příprava smluvní dokumentace v oblasti práva nemovitostí a IT IP práva;
- účast na jednání s klienty a přímá komunikace s nimi;
- zastupování klientů před soudy a správními orgány;
- aktivní participace na byznysových aktivitách společnosti psaní článků, možnost aktivní účasti na přednáškách nebo školeních.

Nabízíme
- příjemné a moderní pracovní prostředí v mladém kolektivu;
- zkušené advokáty a zbytek týmu, kteří Vás při řešení právních problémů navedou vždy správným směrem;
- až 3 odborná školení ročně a podporu jazykového vzdělávání;
- vynikající mzdové ohodnocení a pracovní smlouvu na dobu neurčitou;
- jedinečné nastavení týmového řízení a příležitost pro každého zaměstnance podílet se svými nápady a zkušenostmi na rozvoji společnosti;
- a další benefity: homeoffice, flexibilní pracovní dobu, služební telefon i pro soukromé účely, stravenky, multisport kartu a čerstvé ovoce a zeleninu každý den v kuchyňce.
Požadavky Požadavky na kandidáta
- ukončený magisterský studijní program právnické fakulty v ČR;
- vynikající znalost platného českého práva a schopnost jej aplikovat;
- znalost anglického jazyka včetně odborné právní terminologie na pokročilé úrovni.
- předchozí právní praxe je výhodou
přibližná mzda 28.000 Kč - 35.000 Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Hvězdova 1716 2b,
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dle domluvy

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ivana Kalendová
e-mail accace@teamio.eu
telefon 420