Podnikový právník, odbor nákupu a veřejných zakázek

zaměstnání Podnikový právník, odbor nákupu a veřejných zakázek
pro společnost Správa železniční dopravní cesty, státní organizace
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce Pracovní náplň
- realizace zadávacích řízení dle zákona č. 134 2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek a dle vnitřních předpisů
- poskytování právní a metodické podpory odborným útvarům zaměstnavatele v oblasti zadávání veřejných zakázek, tvorba vnitřních předpisů
- analýza a zpracování odborných právních stanovisek pro zaměstnavatele
- kontrolní činnost odborných útvarů zaměstnavatele při zadávání veřejných zakázek

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské
a rodičovské dovolené
Požadavky Požadované vzdělání
- VŠ vzdělání v magisterském studijním programu, obor právo

Požadovaná praxe
- zkušenost s vytvářením zadávacích dokumentací, smluv a jejich revizí
- zkušenosti z oblasti metodické činnosti výhodou

Kvalifikační předpoklady
- aktivní znalost zákona o zadávání veřejných zakázek
a navazujících právních předpisů

Požadovaný profil
- proaktivní přístup, analytické a systémové myšlení
- dobrý písemný projev
- smysl pro týmovou spolupráci
- samostatnost, spolehlivost, systematičnost
- svědomitost, pečlivost
- časová flexibilita
- odolnost vůči stresu
- ochota a schopnost se dále vzdělávat

Nabízíme
- smluvní mzdu
- pružnou pracovní dobu 37,5 hod týden
- 6 týdnů dovolené
- jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
- příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
- stravenky
- volnočasovou kartu MultiSport
- po roce příspěvek na životní a penzijní pojištění aj.
přibližná mzda
Kraj Praha
Místo výkonu práce Dlážděná 1003 7, 110 00 Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned, případně dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Michaela Švorcová
e-mail kariera@szdc.cz
telefon 972 235 665