Obvodní soud pro Prahu 9

Zakladní údaje

zaměstnání Obvodní soud pro Prahu 9
pro společnost Obvodní soud pro Prahu 9, se sídlem 28. Pluku 1533 29b, 100 83 Praha 10 - Vršovice
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Požadujeme:
státní občanství ČR, vysokoškolské vzdělání magisterského studijního programu právo a právní věda ve studijním oboru práva na veřejné vysoké škole v ČR, uživatelská znalost práce na PC, flexibilita, analytické myšlení, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, trestní a morální bezúhonnost, předchozí praxe vítána - není podmínkou.

Náplň práce:
Vykonávání právních expertíz a další odborné právnické činnosti spojené s přípravou projednávání a rozhodování v konkrétních věcech a úkony svěřené jinak zvláštním zákonem vyššímu soudnímu úředníkovi
Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí
- stravenky
- 5 týdnů dovolené
- 5 dnů indispozičního volna
- příspěvky na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření
- příspěvky z FKSP na další kulturní a společenské akce
- jistotu stálého zaměstnání
- možnost dalšího odborného a profesního růstu

K přihlášce k účasti ve VŘ přiložte:
- strukturovaný profesní životopis
- Souhlas se zpracováním osobních údajů: Poskytnutím osobních údajů Obvodnímu soudu pro Prahu 9 prostřednictvím požadovaných podkladů pro výběrové řízení na pracovní pozici udělujete souhlas Obvodnímu soudu pro Prahu 9 dle čl. 6 odst. 1 písm. a) a čl. 7 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016 679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení Směrnice 95 46 ES, se zpracováním Vašich osobních údajů pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení na pracovní pozici. Udělený souhlas máte právo kdykoliv odvolat, v takovém případě se však již nadále nemůžete účastnit výběrového řízení na pracovní pozici.
Požadavky
přibližná mzda 25 230 do 37 970
Kraj Celá ČR
Místo výkonu práce Obvodní soud pro Prahu 9, se sídlem 28. Pluku 1533 29b), 100 83 Praha 10 - Vršovice
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Vendulka Nováková
e-mail vnovakova@osoud.pha9.justice.cz
telefon 251 443 243