zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (500) Počet poptávajících (15)Specialista v oblasti zadávání veřejných zakázek

Zakladní údaje

zaměstnání Specialista v oblasti zadávání veřejných zakázek
pro společnost Advokátní kancelář
určeno pro specialista se zaměřením na veřejné zakázky s VŠ vzděláním (ne nutně právnickým), který má praxi a zkušenosti v oblasti zadávání veřejných zakázek

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář v Praze hledá do svého týmu specialistu pro trvalou spolupráci se zaměřením na veřejné zakázky s VŠ vzděláním (ne nutně právnickým), který má praxi a zkušenosti v oblasti zadávání veřejných zakázek, se zajišťováním agendy veřejných zakázek, znalost zákona o zadávání veřejných zakázek a který má zájem o práci v příjemném malém kolektivu v centru Prahy.

Požadujeme samostatnost, aktivní a odpovědný přístup k práci. Nabízíme stabilní zázemí zavedené firmy, motivující a zajímavou práci, vlídné pracovní prostředí, perspektivu odborného růstu, ohodnocení reflektující pracovní nasazení a zaměstnanecké výhody.

Pracovní doba v naší kanceláři začíná osmou a končí obvykle pátou hodinou. Poskytujeme komplexní právní služby a administraci zadávání veřejných zakázek významné klientele.

V případě zájmu nám pošlete svůj životopis na recepce@akvt.cz prosíme uvést do předmětu emailu Specialista v oblasti zadávání veřejných zakázek.
Požadavky
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jana Sklenářová
e-mail recepce@akvt.cz
telefon 377519999
fax