Recepční na HPP v advokátní kanceláří

Zakladní údaje

zaměstnání Recepční na HPP v advokátní kanceláří
pro společnost Weil, Gotshal & Manges
určeno pro

Popis práce Mezinárodní advokátní kancelář sídlící v centru Prahy hledá kandidátky kandidáty na pozici recepční na HPP. Nástup říjen 2018.

Požadavky:
výborné komunikační dovednosti
vynikající znalost českého jazyka
velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
SŠ VŠ vzdělání
uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook )
pečlivost, spolehlivost, schopnost stanovit si priority
příjemné vystupování, časová flexibilita
předchozí praxe na recepci výhodou

Nabízíme:
práci v prestižní a stabilní mezinárodní společnosti
velmi dobré finanční ohodnocení
5 sick days
nadstandardní lékařská péče
kvalifikované zaškolení a možnost dalšího vzdělávání
milý kolektiv a příjemné pracoviště v centru Prahy

Pracovní náplň:
zajištění chodu recepce společnosti
vyřizování telefonických hovorů
přijímání návštěv
správa docházkového systému
objednávání taxi a kurýrních služeb, přebírání zásilek
jednoduchá administrativa

Pracovní úvazek: HPP od 8:00 do 17:00 hodin

Kontakt: Sandra Šandová sandra.sandova@weil.com