zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (539) Počet poptávajících (11)Advokátní koncipient advokátní koncipientka

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient advokátní koncipientka
pro společnost Advokátní kancelář CHYTRÝ, VALTROVÁ & partneři, s.r.o.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář CHYTRÝ, VALTROVÁ & partneři, s.r.o. se sídlem na Praze 5 hledá do svého týmu právníka na pozici advokátního koncipienta advokátní koncipientky.
Jsme menší advokátní kancelář, která nabízí komplexní právní služby (generální praxi). Nabízíme možnost výkonu různorodé práce v menším, přátelském kolektivu, získání rozmanitých zkušeností s aplikací práva a tím dobrou přípravu k advokátním zkouškám, zajímavé finanční ohodnocení včetně některých dalších zaměstnaneckých benefitů a zejména rozumnou pracovní dobu.
Neváhejte a zašlete nám Váš životopis na e-mailovou adresu: ak@dejure.cz. Máte-li opravdový zájem o práci v naší advokátní kanceláři, připojte prosím také krátký motivační dopis. Více informací na www.dejure.cz.
Požadavky Požadujeme odpovídající znalost práva a orientaci v judikatuře, ochotu se dále vzdělávat, profesionální vystupování, komunikační schopnosti na vysoké úrovni, pečlivost, odpovědnost, aktivní přístup k plnění pracovních úkolů a dlouhodobý zájem o práci v advokacii. Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka a alespoň 3 měsíční praxe v advokacii výhodou. Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy.
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 5
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Advokátní kancelář CHYTRÝ, VALTROVÁ & partneři, s.r.o.
e-mail ak@dejure.cz
telefon 224 240 609
fax