zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (327) Počet poptávajících (12)Student, studentka 3. - 5. ročníku

Zakladní údaje

zaměstnání Student, studentka 3. - 5. ročníku
pro společnost STRNAD JOCH LOKAJÍČEK advokáti s.r.o.
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář STRNAD JOCH LOKAJÍČEK advokáti hledá nové kolegy na pozice právních asistentů advokáta (studentů). Nejedná se o administrativní práci. Preferujeme studentky a studenty čtvrtých a pátých ročníků právnických fakult se zápalem pro právo a zájmem o jeho aplikační praxi v širokém spektru právních oborů. Uvítáme ale i zájem šikovných studentů ročníku třetího. Věnujeme se takřka všem oborům platného práva a dle zájmu je možné zapojení studentů do obhajoby v trestních věcech, civilních sporů, fúzí a akvizic, ale i práva rodinného.

Máme zájem o trvalou spolupráci. V případě zájmu budeme rádi, pokud nám zašlete svůj životopis a následně se s Vámi uvidíme při osobním rozhovoru. Naši advokáti rádi zodpoví jakékoli dotazy týkající se pracovní spolupráce, praxe v advokacii, vize a chodu naší kanceláře, ale i práva obecně.
Požadavky Požadujeme znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost dalšího jazyka výhodou. Dále požadujeme uživatelskou znalost práce na PC. Vyžadujeme práci alespoň 3 dny v týdnu, zejména s ohledem na zapojení studentů do probíhajících řízení a projektů. V rámci týdne je rozvrh pracovních dnů flexibilní s ohledem na školní povinnosti s individuálním režimem během zkouškového období a státnic.
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 2
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Terezie Tůmová
e-mail jobs@sjl-advokati.cz
telefon
fax