Právní student studentka

Zakladní údaje

zaměstnání Právní student studentka
pro společnost Randl Partners, advokátní kancelář, s.r.o.
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Pracovní náplň studenta či studentky:
Právní analýzy a rešerše, práce s judikaturou
Překlady a komunikace se správními orgány a soudy.
Příprava dokumentů a další právní činnost se zaměřením na občanské, obchodní právo a mezinárodní právo soukromé
Spolupráce na různorodých právních projektech (tuzemských i mezinárodních)

Nabízíme:
Práci v advokátní kanceláři, která patří mezi nejlépe hodnocené kanceláře v ČR i Evropě (Nejvyšší hodnocení v žebříčku Chambers Europe 2018 - 2019, Právnická firma roku 2010, 2012, 2014, 2016, člen aliance Ius Laboris)
Spolupráci na projektech a zadáních největších světových společností a předních mezinárodních advokátních kanceláří zejména v oblasti obchodního, občanského práva Možnost osobního i profesního růstu a navázání dlouhodobé spolupráce na pozici advokátního koncipienta
Moderní pracovní prostředí
Motivující ohodnocení a zajímavé benefity - můžete chodit na společné lekce jógy a kruhového tréningu přímo v kanceláři.
Požadavky Požadujeme:
Studium ve 3., 4. nebo 5. ročníku na právnické fakultě v ČR
Zájem o praxi v oboru občanského, obchodního práva a mezinárodního soukromého práva
Pracujeme především se zahraničními klienty, tudíž naším požadavkem je pokročilá znalost anglického jazyka. Další jazyky a zahraniční zkušenosti vítáme.
Znalost práce s právními informačními systémy (ASPI, Codexis)
Zodpovědnost a samostatnost a pozitivní přístup
přibližná mzda 110,- až 130,- Kč hod.
Kraj Praha
Místo výkonu práce Budějovická
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jarmila Chlumová
e-mail kariera@randls.com
telefon