STUDENT či STUDENTKA 1. až 3. ROČNÍKU PF

Zakladní údaje

zaměstnání STUDENT či STUDENTKA 1. až 3. ROČNÍKU PF
pro společnost Dvořák Hager & Partners, advokátní kancelář
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce NÁPLŇ PRÁCE:
Pochůzky, komunikace se soudy a úřady, administrativní podpora týmu, příprava
a úprava dokumentů pro advokáty, občasné překlady.
OČEKÁVÁME:
Zájem o práci v advokacii, znalost práce s MS Office, pokročilou znalost anglického jazyka (znalost dalšího cizího jazyka, zejm. němčiny výhodou), aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost a loajalitu. Možnost pracovat minimálně 2 dny v týdnu.
Požadavky NABÍZÍME:
Získání praktických zkušeností v oboru a perspektivu uplatnění v dynamicky se rozvíjející advokátní kanceláři. Nadprůměrné finanční ohodnocení, možnost pracovat pondělí a čtvrtek, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy.
přibližná mzda 110 až 140 Kč h
Kraj Praha
Místo výkonu práce Pobřežní 394 12, Praha 8
úvazek placená výpomoc
časové potřeby nepravidelně Po, Čt
datum možného nástupu Dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jana Longauer
e-mail jana.longauer@dhplegal.com
telefon 774399608