ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT-KA

Zakladní údaje

zaměstnání ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT-KA
pro společnost Mgr. Filip Hajný, advokát
určeno pro Absolvent

Popis práce Advokátní kancelář se sídlem na Praze 2 přijme koncipienta nebo koncipientku.

Nabídka:
- plný úvazek, flexibilní pracovní doba
- neformální prostředí malé kanceláře
- praxe ve všech oborech práva - ideální pro přípravu na advokátní zkoušky
- systematická zpětná vazba od advokáta-školitele
- perspektiva dlouhodobé spolupráce, i po složení advokátních zkoušek
- klidná lokalita pražských Vinohrad, v těsné blízkosti Václavského náměstí
- vhodné pro absolventy, příp. studenty 4.-5. ročníku

Náplň práce:
- právní rozbory a rešerše
- příprava a revize smluv a jiných dokumentů
- podání k soudům a úřadům
- komunikace s klienty
- účast na jednáních před soudy, úřady, institucemi
- práce na návrzích zákonů

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete strukturovaný životopis na adresu info@akhajny.eu.

Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.
Požadavky - titul Mgr. v oboru právo
- pečlivost
- spolehlivost
- velmi dobré komunikační schopnosti v mluveném i psaném projevu
- pokročilá znalost angličtiny a dalších jazyků výhodou
- předchozí právní praxe při studiu výhodou (ideálně v advokacii)
přibližná mzda 32000 Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 2 - Vinohrady
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned nebo dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Filip Hajný
e-mail info@akhajny.eu
telefon 605162828