zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (500) Počet poptávajících (15)Advokátní koncipient ka se zaměřením na veřejné zakázky

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient ka se zaměřením na veřejné zakázky
pro společnost Advokátní kancelář
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář v Praze hledá do svého týmu advokátního koncipienta či koncipientku se zaměřením na veřejné zakázky. Náplní práce by byla mimo jiné administrace zadávacích řízení, zejména jejich příprava a zajištění realizace.

Zároveň naše advokátní kancelář zajistí přípravu na advokátní zkoušky v celé šíři generální advokátní praxe.

Hledáme šikovné absolventy právnických fakult pro trvalou spolupráci, kteří mají zájem o advokátní praxi v příjemném malém kolektivu v centru Prahy.

Praxe výhodou, ale není nutností. Požadujeme samostatnost, aktivní a odpovědný přístup k práci, vyhraněný zájem o působení v advokacii. Nabízíme stabilní zázemí zavedené firmy, motivující a zajímavou práci, vlídné pracovní prostředí, perspektivu odborného růstu, ohodnocení reflektující pracovní nasazení a zaměstnanecké výhody.

Pracovní doba v naší kanceláři začíná osmou a končí obvykle pátou hodinou. Poskytujeme komplexní právní služby a administraci zadávání veřejných zakázek významné klientele.

V případě zájmu nám pošlete svůj životopis na recepce@akvt.cz prosíme uvést do předmětu emailu Advokátní koncipient ka se zaměřením na veřejné zakázky.
Požadavky
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jana Sklenářová
e-mail recepce@akvt.cz
telefon 377519999
fax