PRÁVNÍ ASISTENT - KA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI

Zakladní údaje

zaměstnání PRÁVNÍ ASISTENT - KA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI
pro společnost ŠIROKÝ ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o.
určeno pro Student

Popis práce ŠIROKÝ ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o., sídlící v centru Prahy u Václavského náměstí, se zaměřením na obchodní právo přijme v souvislosti s rozšiřováním svého právního týmu nového kolegu kolegyni na pozici PRÁVNÍ ASISTENT KA.

Náplň práce:

- odborná a administrativní podpora právního týmu naší advokátní kanceláře
- příprava různorodé právní dokumentace a podání na soudy a úřady
- zpracování právních rešerší a analýz
- možnost účasti na jednáních a due diligence
- komunikace s klienty a obchodními partnery
- samostatná koordinace jednodušších úkolů
- monitoring judikatury a legislativních změn

Nabízíme:

- finanční ohodnocení: 130 Kč hod.
- zajímavá praxe v advokátní kanceláři s osobním přístupem
- plnění úkolů spadajících do různých právních odvětví
- příležitost karierního růstu v rámci naší advokátní kanceláře
- možnost účastnit se firemních akcí

Další informace o kanceláři naleznete na www.sirokyzrzavecky.cz
Požadavky Požadujeme:

- student ka právnické fakulty
- pokročilá znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou
- spolehlivost a zájem o kvalitu vlastních výstupů
- uživatelská znalost MS Office
- dlouhodobá spolupráce
- předchozí praxe vítána, není však podmínkou
- možnost pracovat 2 až 3 dny v týdnu
přibližná mzda 130,-Kč za hodinu
Místo výkonu práce Vodičkova 710 31, Nové Město, 110 00 Praha 1
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Eva Bálková
e-mail info@sirokyzrzavecky.cz
telefon 226216790