zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (569) Počet poptávajících (11)Právník, právnička pro agendu odškodňování podle zákona č. 82 1998 Sb.

Zakladní údaje

zaměstnání Právník, právnička pro agendu odškodňování podle zákona č. 82 1998 Sb.
pro společnost Ministerstvo dopravy
určeno pro Vhodné i pro absolventy

Informace o práci

Popis práce Hledáme kolegu, kolegyni do Oddělení náhrad škod v Odboru právním. Nabízíme různorodou a zajímavou práci v oblasti odškodňování újem způsobených při výkonu veřejné moci, vedle toho získá či si prohloubí praktické zkušenosti s aplikací soukromého práva a při posuzování jednotlivých případů pronikne i do oblasti práva veřejného. Kromě toho nabízíme: platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 304 2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců (13. PT), plný pracovní úvazek, pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD RD) pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna (sick days), zvýhodněné jazykové kurzy, zajištěné stravování, možnost navštěvovat posilovnu, tělocvičnu či organizovaná cvičení, možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu, příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecká školka.
Požadavky Požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu Právo a právní věda se studijním oborem Právo, znalost správního práva, občanského soudního řádu, občanského zákoníku; uživatelská znalost práce na PC (MS Office), dobrý písemný a ústní projev, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost, ochota k dalšímu vzdělávání, trestní bezúhonnost.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prostřednictvím elektronické pošty na adresu posta@mdcr.cz přihlášku do výběrového řízení č. j. 3_2018-010-VRZP s přiloženým strukturovaným životopisem a motivačním dopisem. V předmětu e-mailu je nutno uvést následující text Výběrové řízení č. j. 3_2018-010-VRZP .

Získaná data budou Ministerstvem dopravy zpracována:
pouze za účelem výběru vhodné ho uchazeče ky a následného uzavření smlouvy s vybraným nou uchazečem kou;
a to po dobu, než bude nalezen vhodný á uchazeč ka v rámci výběrového řízení č. j. 3_2018-010-VRZP. A dále za účelem ochrany oprávněných zájmů MD např. pro případ stížností neúspěšných uchazečů ek a to po dobu 1 roku.


Podrobné informace k tomuto výběrovému řízení naleznete na: http: www.mdcr.cz Kariera Nabidka-zamestnani Oddeleni-nahrad-skod-Pravnik-pravnicka-pro-age
přibližná mzda dle tabulek
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu 1.1.2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Beathe Hanzalová
e-mail posta@mdcr.cz
telefon 225 131 602
fax